Havalandırma Kanalı Montajı

Referanslarımız

ARAS KARGO A.Ş. İkitelli Transfer Merkezi Yüksek Hava Debili Aksiyal Fan Projesi
(Proje dahilinde 315.000 m3/h'lik aksiyal fanlar kullanılmıştır.)
AVİCENNA HOSPİTAL Avicenna Hospital ve Ensar Hastaneleri Merkezi Hav. Klima. Ameliyathane, Yoğun bakım ve tüm steril ortam havalandırma klima sistemlerinin kurulum ve bakım işleri
BETA KİMYA A.Ş. Firma Gebze fabrikaları Kimyasal madde ve Gaz dolum tesisleri Havalandırma Sistemlerinin Kurulumu (Fabrikalarda ifa edilen işlerin tamamında exproof özelliklere sahip santraller kullanılmıştır.)
İMKE MÜHENDİSLİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. İstanbulun farklı bölgelerinde İl Sağlık Müd. Devlet ihale işleri. Samatya hastanesi. Şişli etfal hastanesi. Sadi Konuk tıp merkezi) Havalandırma ve hijyenik klima sistemlerinin kurulumu.
TEKBOY TEKSTİL A.Ş. Lüleburgaz fab. laboratuvar hijyenik klima sistemlerinin kurulumu. Lüleburgaz fab. Merkezi ofis hav. ve klima sistemlerinin kurulumu. Yenibosna Genel Merkez ofis hav. ve klima sistemlerinin kurulumu.
İNTERPLAST A.Ş. İkitelli fabrikası merkezi havalandırma sistemlerinin kurulumu. (50.000 m3/h ve üzeri santraller kullanıldı.)
ÜSTÜN İNŞAAT A.Ş. Bayrampaşa'da inşa edilen blokların otopark ve sığınak havalandırma sistemi kurulumu, genel kapsamlı mekanik tesisat işleri.
TORNADO TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Yenibosna Fab. Mevcut tüm Fixe mak. Baca sistemlerinin kurulumu Yenibosna Fab. Merkezi havalandırma sistemlerinin kurulumu.
GÜNEŞ SİGORTA A.Ş. Merkez Esentepe Güneş Plaza bina havalandırma, klima tamir, bakım, yenileme ve onarım işlemleri.
BORA PLASTİK A.Ş. Firma Avcılar fabrikası merkezi havalandırma ve soğutma grubu hava akış sistemlerinin kurulumu.
KÖKSAL MİMARLIK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbulun farklı bölgelerinde İl Sağlık Müd. Devlet ihale işleri. İl Sağlık Müd. Merkez bina. havalandırma ve klima sist. kurulumu. İl Sağlık Müd. 112 Acil komuta merk. hav. ve klima sist. kurulumu.
PLANET PVC A.Ş. İkitelli fabrikası merkezi havalandırma ve yağ emiş sistemlerinin kurulumu. (52.000 m3/h'lik santraller kullanıldı.)
LERAS TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Firma fabrika ve ofis bölümleri farklı boyutlarda havalandırma, ısıtma, soğutma ve klima sistemlerinin kurulumu.
OYAL METAL
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Demir çelik fabrikası merkezi emiş ve klima sistemlerinin kurulumu.
İKİLER TEKSTİL
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul geneli muhtelif mağazaların hav. ve klima sist. kurulumu.